Kaya Demir Çelik

Hakkımızda

Kaya Demir Çelik San.ve Tic. adı altında kurulan firmamız, demir çelik sektöründe uzun yıllar süren tecrübe ve edindiği bilgisiyle 2012 yılı itibarı ile İstanbul Topkapı/Maltepe sanayi bölgesinde, müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmet politikasıyla faliyetine başlamıştır.

Makine imalat sanayi, otomotiv ve otomotiv yan sanayinin ihtiyacı olan karbon çelikleri, alaşımlı çelikler, sementasyon çelikleri, ve otomat çeliklerinin toptan ve kesimli perakende satışını yapmaktadır. Kaliteli malzemeyi tedarik ederek ve istenen ebatlarda keserek, çeşitli sektörlerden imalathanelere çelik malzeme sağlamaktadır. Yuvarlak, dört köşe, lama ve altı köşe uzun mamüller, sac, boru ve profil malzemeleri, mekanik özelliklerine ve yüzey kalitelerine göre farklı malzemeleri tedarik programında bulunduran Kaya Demir Çelik, uzmanlığından, müşterilerinin imalat yöntemi ve son ürünün kullanım amacına göre uygun çeliği seçmeleri ve tedariki konusunda da destek vermektedir.

Sanayimizin olmazsa olmazlarından olan üstün kalite ve hizmet anlayışından yola çıkarak sizlerle birlikte büyümenin ve sektöre hizmet etmenin onuru ve haklı gururunu yaşatan siz değerli müşterilerimize şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Next Post

© 2022 Kaya Demir Çelik

Theme by Anders Norén